Ansatte

Tina Engelstad

Tina Engelstad

Marketing- and Events Manager

Mobil: + 47 93 01 90 74

E-mail: tina@engelstad.no

Steinar Karlsen

Steinar Karlsen

Managing Director

Mobil: +47 92 03 25 73

E-mail: steinar@engelstad.no

Henriette Batt

Henriette Batt

Brand Manager

Mobil: +47 90 77 77 93

E-mail: henriette@engelstad.no

Vibeke Bjerke

Vibeke Bjerke

Brand Manager

Mobil: +47 408 71 106

E-mail: vibeke@engelstad.no

Linda Svendgård

Linda Svendgård

Brand Manager

Mobil: +47 95 55 36 66

E-mail: linda@engelstad.no

Ronny Bjørklund

Ronny Bjørklund

Key Account Manager Vinmonopolet

Mobil: +47 91 69 48 51

E-mail: ronny@engelstad.no

Helene Dyring

Helene Dyring

PR Manager

Mobil: +47 91 34 11 15

E-mail: helene@engelstad.no

Monika Senneseth

Monika Senneseth

Junior Brand Manager

Mobil: +47 41 21 94 88

E-mail: monika@engelstad.no

Lukk

Nyregistrering

Registrerer deg via e-post

Lukk

Nyregistrering

Er du allerede registrert? Logg inn her

Lukk

Logg inn

Har du glemt passordet?

Registrer deg her

Lukk

Glemt passordet?

Skriv inn din e-postadresse, så sender
vi deg gjenoppretting av nytt passord!

Lukk

Takk for din registrering

Vi har sendt en e-post. Vennligst følg instruksjonene for aktivering.